آموزشپست های ویژه
موضوعات داغ

آموزش pvp نسخه 1.8 ماینکرافت جاوا ادیشن

قسمت اول : آموزش pvp نسخه 1.8 به پایین

نکات برگزیده مطلب
  • آموزش فایت pvp در ماینکرافت
  • آموزش کمبو زدن و توضیح کمبو زدن در ماینکرافت
  • توضیح انواع روش کلیک
  • آموزش باتر فلای کردن در ماینکرافت

سلام. قراره امروز کمی درباره جنگیدن در ماین کرافت صحبت کنیم. خب متأسفانه باید بگم که کسی که پست های من و دیگران رو برسی می کنه چند روزه دیگه کاری انجام نمیده ترتیبشم اینطور بود که هر هفته یک پست منم وقتی دیدم هفته اول گذشت دوتا پست فرستادم برای بازبینی اما هنوزم که هنوزه قبول نشده پس اگه دیدین مطلب دیر میزارم ببخشید. حالا بریم سراغ مطلب.

 

پی وی پی یا pvp

player vs player یا به زبان فارسی بازیکن در برابر بازیکن یعنی دو نفر یا یک نفر در برابر npc یا npc در برابر npc می جنگند. pvp ماین کرافت به دو دسته ی: 1.8 و 1.9 به بالا تقسیم میشه.

حالا این دو چه فرقی باهم دارن؟ پی وی پی 1.8 همون فایتیه که شما باید دکمه هارو اسپم کنین. و در 1.9 اگر اسپم کنین دیمیج میاد پایین. برای فایت در 1.9 به بالا وقتی با شمشیر ضربه میزنید نیاز دارید کمی صبر کنین تا خطی پر بشه و دوباره بزنید تا دیمیج(میزان اسیب) کم نشه.

نکته: در نسخه بدراک ادیشن (موبایل) فقط پی وی پی 1.8 وجود دارد و مثل جاوا نیست

در این پست فعلا درباره پی وی پی 1.8 حرف می زنیم و بقیه مال پارت بعدیه

cps

برای اینکه در فایت های 1.8 بهتر بشویم نیاز به cps داریم. مسئله اول این است که cps چیست؟ cps یا سی پی اس می‌شود click per second. این یعنی چه؟ یعنی میزان کلیک (فشار دادن یک دکمه یا چیزی در ثانیه) برای مثال وقتی کسی  می‌گوید من 8 cps دارم یعنی می توانم در ثانیه هشت بار دکمه موسو بزنم.

گرفتن cps

گرفتن cps بیشتر بستگی به خودتان و موستون دارد. با موس گیمینگ و مخصوص راحت تر است نسبت‌به موس معمولی و می توان سی پی اس بیشتری با اون گرفت. برای مثال موسی که باش بتوانید دراگ کلیک (drag click) کنید سی پی اسی نزدیک یک اتو کلیکر به شما می‌دهد.

روش دوم گرفتن سی پی اس بستگی به خودتان دارد. شما اگر شروع کنید به زدند دکمه موس نهایتن می تونید برای اولین بار ۴ یا ۵ cps بگیرید ولی با ترفندی مثل جیتر کلیک (jitter click) یا باترفلای (butterfly) کلیک است که واقعا به شما کمک می کنند راحت تا 10 cps یا حتی بالا تر از آن‌را بگیرید.

انواع کلیک

حالا جیتر کلیک و باترفلای کلیک چیست؟ دوتا از راحت ترین روش های گرفتن سی پی اس بدون نیاز به ابزار خاصی.

jitter click

این کار بسیار ایم شما را سخت می‌کند پس اولین کاری که می کنید باید sensitivity یا سنسیویتی را در بخش تنظیمات موس به 40 ببرید: وقتی این کار را کردید شما قادر به انجام حرکت جیتر کلیک هستید. برای این کار همین جور که دارید سی پی اس می‌گیرید موس را شروع به لرزاندن کنید. به این صورت سی پی اس بیشتری می‌گیرید البته فشار زیادی به دستتان می‌اید و خسته می‌شود اما با تمرین می‌توانید هم مچ دستتان را قوی کنید هم سی پی اس بالا تری بگیرید.

باترفلای کلیک

تو این یکی شما نیاز به دستکاری تنظیمات ندارید و روش کار به این صورت است که شما باید با دوتا انگشت اشاره و انگشت وسط چپ کلیک را فشار دهید به این صورت سی پی استون خیلی بیشتر می‌شود البته این کار خیلی سخت است و نیاز به تمرین دارد.

اموزش کمبو زدن

کمبو در ماین کرافت یعنی جوری طرف را بزنید که طرف نتونه شما را دیمیج بده هر چقدر مهارت شما در کمبو زدند بیشتر باشد راحت تر حریفتان را شکست می‌دهید. یکی از راه های کمبو زدند این است که همین جوری که فایت می‌دهید شروع کنید به چپ و راست رفتند تا ایم (aim، نشانه گیری) حریف را خراب کنید.

این هم از این ادامش که مربوط می‌شود به pvp 1.9 به بالا را در پارت بعدی می‌زارم خدانگهدار.

تعداد واژه ها 641.

مطلب افزوده: 80% سرور ها توی گیم مود هایی مثل بدوارز یا اسکای وارز از PVP یک هشت استفاده میکنن. با اینکه سرور در نسخه 1.16 ران میشه ولی PVP یک هشت رو داره.

arty

بیو گرافی خود را وارد کنید ... عه چرا بیو گرافیم وارد نشد؟😐 مهم نیست همین خوبه😐
ثبت نام
اطلاع از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین آرا
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
5
0
افکار خود را با ما در میان بگذارید (نظر بدهید)x